Sepet

7/24 WhatsApp Destek Hattı : +90 552 945 67 39

Herkesin sevdiği o yazar sen ol!

Hakkımızda

Hestia Kitap, Yayıncılık ve Prodüksiyon hizmetleri

Hestia Kitap Ailesine Hoş Geldiniz… Dilerseniz, öncelikle yayın politikamızdan bahsedelim size. Sonrasında aklınıza takılan her soruyu yanıtlamak isteriz… Hestia Kitap olarak edebiyata gönül vermiş siz değerli yazarların, kaleme aldığı eserlerin hak ettiği değeri görmesi için böyle bir çalışma yürütmekteyiz… En baştan şunu bilmenizi isteriz ki; eserinizin sayfa sayısı ne olursa olsun, tüm baskı maliyetlerini biz karşılıyoruz. ISBN Bandrol alınması, Kitabın Mail Yoluyla Tanıtım Haberleri, Sosyal Medya Reklamları, Kütüphane ve Resmi Kurumlara gönderilecek kitaplar. Hatta; Size Yollayacağımız Hediye Kitapların Bile TÜM MALİYETİ BİZE AİT.. Dosyanızı bize ulaştırın, sadece kapsamlı editör okuması, mizanpaj ve kapak tasarımı için tek sefere mahsus ufacık bir ücret ödeyerek eserinizi yayın dünyasına kazandıralım. 


Eseriniz gerçek kitapçılar ve online kitap evlerinde satışa çıksın. Siz de satılan her kitap için telif ücreti alın. Üstelik Hestia Kitap ile yazarlık kariyerinize doğru adresten başlamanın ve yayıncılığın tüm avantajları önünüze serilsin. Eserinizi Bizlere; hestiakitap@gmail.com üzerinden gönderebilirsiniz. Yayın kurulumuz en kısa zamanda sizlere dönüş sağlayacaktır.

Kitap bastırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Artık  kitabınızı yayınlatmak için baskı ücreti ödemenize  gerek yok. Dosyanızı  bize ulaştırın; sadece editörlük, mizanpâj ve kapak tasarımı için ufak bir ücret  ödeyerek kitabınızı  yayın  dünyasına  kazandıralım. Eseriniz gerçek  kitapçılar  ve  online  kitap evlerinde  satışa  çıksın,  siz de satılan her kitabınız için telif ücreti alın. Üstelik tüm satışları günü gününe, online olarak takip edin!

Tüm dünyada yayıncılığı baştan aşağı değiştiren, yeni nesil kitap bastırma yöntemi, Talep Doğrultusunda Baskı Teknolojisi sayesinde kitabınız, her zamankinden hızlı, her zamankinden ekonomik ve olabilecek en kaliteli baskıyla satışa çıkıyor! Ve en güzeli, kitabınızın baskısının tükenmesi derdi yok. Paketi bir kez satın aldıktan sonra, her satılan kitabın etiket fiyatının %20’si hesabınıza yatırılıyor!

Rekabet; ilk kitabını yayınlayacaklar için yeni, daha önce eser yayınlamış olanlar içinse en önemli konudur. Eğer yazarlık hakkındaki planlarınız kitabınızın kitlelere ulaşması ise, size bir önerimiz var. Sunduğumuz en kapsamlı yayın paketi olan GOLD PAKET, sadece kitabın yayınlanması değil, eserin fark edilmesi ve geniş bir okur kitlesine ulaşılmasını amaçlar. Bu paket ile yazarımız, rekabet koşullarına daha güçlü cevap bulmuş olacaktır. Eseriniz; yayın piyasasında büyük olarak nitelendirilen yayıncıların eserleriyle aynı kaliteye, editör faaliyetlerine ve tasarıma sahip olacaktır. En önemli tarafı ise, ciddi telif oranı ile yazara geri dönüşüdür.

Yayınevimizin genç kalemlere destek amaçlı olan hizmetlerinden Hestia Kitap Ücretsiz Paketinde yayıncılığın bütün avantajlarını kullanabiliyorsunuz. Kitap bastırmak için ücret ödemediğiniz gibi, telif alıyor ve yazarlık kariyerinize doğru adresten başlamanın olanaklarından yararlanabiliyorsunuz.

Yanlış bilinen bir şeyi açıklamakla başlayalım. Öncelikle yazar ve yayınevi yol arkadaşıdır. Bu nedenle her iki tarafın ana gayesi eser olmalıdır. Kitabınızın ilk baskısı yapıldı, eseri elinize aldınız ve hoşunuza gitmeyen cümleler ya da imla bozuklukları fark ettiniz. Normalde böyle bir durumda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Kitabınız adet olarak fazlaca basıldı. Yeni baskı için epey beklemeniz gerekecek. Bu paketimizdeki amaç, bu noktada yaşanacak zaman ve eserin değer kaybını önleyerek eserin hemen düzenlenmesini yaparak rafta yeniden yerini almasını sağlamak. Kitap gelen talepler doğrultusunda üretileceği için, ardından gelen ilk siparişte de kitabınız düzeltilmiş haliyle okuruna ulaşacaktır.

Çünkü; ülkemizde günlük çıkan yeni kitap sayısı çok fazla; Çünkü yılda yaklaşık olarak 400 milyon bandrol alımı yapılmakta; Çünkü korsan yayınların önüne geçilememekte; Çünkü yayınevlerinin yeni yazarları tanıtmaktan geri duruyor olması; İşte bu yüzden, rekabette bir adım önde olmalısın…

Güvenli Kargo

Türkiye'nin her noktasına güvenli kargo.

7/24 Yazar Destek Hattı

7/24 yazar destek hattı.

Seçkin Marketler

D&R / İdefix / BKM Kitap ve daha fazlası.

Güvenli Ödeme

256Bit SSL sertifikası ve Shopier desteği ile güvenli ödeme.